Kancelaria Radcy Prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasza Pasieki świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców głównie na terenie województwa opolskiego oraz śląskiego, aczkolwiek podejmujemy się prowadzenia spraw w rożnych rejonach Polski. Kancelaria mieści się w Strzelcach Opolskich.

Zadaniem Kancelarii jest zapewnienie wszechstronnej i profesjonalnej pomocy prawnej. Priorytetem jest świadczenie usług prawnych najwyższej jakości w trosce o najlepiej pojęte dobro Klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną, udzielamy bieżących konsultacji i porad prawnych, sporządzamy pisma procesowe, reprezentujemy Klientów podczas negocjacji, przed sądami oraz urzędami. Oferujemy atrakcyjne ceny. Naszych Klientów informujemy na bieżąco o przebiegu prowadzonego postępowania. Stosujemy przejrzyste reguły współpracy, informując klienta o realnych szansach na pomyślne zakończenie sprawy. Zapraszam do współpracy.

 

Radca Prawny

Łukasz Pasieka

Kancelaria

Misja Kancelarii

Misja Kancelarii Prawnej Łukasza Pasieki to pomaganie ludziom poprzez świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Cele jakie sobie stawiamy, to przede wszystkim zdobycie zaufania naszych Klientów oraz zaproponowanie im przez naszego prawnika możliwie najlepszego rozwiązania.

 

 

Gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług jest nasz profesjonalizm.

 

 

Z myślą o naszych Klientach zapewniamy szybki i różnorodny dostęp do usług prawnika poprzez Internet, telefon jak również spotkania w siedzibie Kancelarii lub u Klienta. Nasze działania są przemyślane i ukierunkowane na osiągnięcie jak najlepszych rezultatów. Klienci są na bieżąco informowani o przebiegu zleconej sprawy. Reguły współpracy z naszym zespołem są określane na pierwszym spotkaniu i nie zmieniają się w toku prowadzenia sprawy.

 

 

Traktujemy naszych klientów, tak jak sami chcielibyśmy być traktowani.